ЮНИМ ХОРТИНГІСТАМ У МАШЕВІ ТА ІВАНІВЦІ ВРУЧИЛИ СЕРТИФІКАТИ (+ФОТО)

Сьогодні, 15.02.2017 р., у с. Машеве та с. Іванівка Семенівського району відбулася непересічна подія. 

За участі начальника відділу освіти Семенівської РДА Олени Кресс, директора БТДтаЮ Володимира Ткаченка, тренера ДЮСШ Дениса Буданова, керівника гуртка з хортингу Володимира Кривенка у Машівській та Іванівській загальноосвітніх школах відбулося урочисте вручення сертифікатів про присвоєння ранків юним хортингістам - вихованцям гуртка при Семенівському РБТДтаЮ. 

 

Діти та педагоги школи села Машеве з нетерпінням чекали на цю подію, навіть сільський голова Дмитро Коленченко не залишився осторонь і своєю присутністю підкреслив важливість моменту. 

 

Приємно, що із шести хортингистів, які 11.02.2017 р. брали участь у Відкритому чемпіонаті м. Чернігова з хортингу, усі шість здобули призові місця. 

 

Загалом учні Машівської школи відрізняються своєю дисциплінованістю, повагою до вчителя, тренера, жагою до самовдосконалення. Звичайно, що прагнення бути кращими виховують у своїх дітях учителі, батьки, громада села. 

 

 

Також відбулося урочисте вручення трьох сертифікатів вихованцям гуртка Іванівської ЗОШ. 

 

 

 

Тренеру команд с. Машеве та с. Іванівка Володимиру Кривенку вдалося за короткий проміжок часу запалити вогник у дитячих очах, прищепити жагу до перемог та вивести обидві команди на якісний рівень вмінь та знань і достойно захищати честь району на змаганнях різних рівнів.