ЮНІ СПОРТСМЕНИ СЕМЕНІВЩИНИ ВИСТУПАЛИ НА ВІДКРИТОМУ ЧЕМПІОНАТІ З ХОРТИНГУ У ЧЕРНІГОВІ (+ФОТО)

Масштабна подія у світі хортингу відбулася 11.02.2017 року у м. Чернігові - відкритий чемпіонат міста з хортингу. Перевірити свої сили зібралися не тільки вихованці районних віділень, клубів, гуртків хортингу, спортсмени з Семенівки , м. Ніжина, м. Новгород-Сіверського, смт. Козелець, м. Остер, та міста Чернігова (Козацький Дух, Отаман, DengerZone, а також досвідчені спортсмени інших напрямків єдиноборств : ск. Антей, кік-джитсу), загалом близько 100 юних спортсменів.

Семенівщину на змаганнях представили 24 юних спортсмени з самого райцентру та сіл Іванівка та Машеве, де на даний момент відкриті гуртки хортингу. 

 

По результатам виступів юні спортсмени Семенівщини здобули 14 золотих нагород, 7 срібних та 4 бронзових. 

Наводимо інформацію про переможців та призерів серед команди, яка представляла Семенівський район Чернігівської області: 

І місця: 

Дмитро Бондаренко, Максим Загоруйко, Ілля Кошман, Ілля Желтобрюх, Кірил Садовніков,Бахир Кирило, Нестеренко Ксенія, Максим Єрьома, 
Аліна Малєєва, Соломія Хулап, Світлана Калініч, Анна Калініч, Аліна Охріменко. 

ІІ місця: 
Максим Попел, Нікіта Михайленко, Денис Комісаренко, 
Юлія Козік, Анастасія Єрмак, Анна Колєнченко, Колініч Анна.

ІІІ місце: 

Ярослав Бондаренко, Буданов Ілля , Роман Ящуревський, Євген Ігнатенко.

У розділі "Показовий виступ" перше місце виборола Валерія Хулап. 

Тож вітаємо переможців та тренерський склад та бажаємо й надалі примножувати спортивну славу Семенівщини! Щира подяка усім, хто сприяв участі юних спортсменів у чемпіонаті.